Asos Bayan Abiye Ve Şık Elbise Modelleri

0
171

Asos Bayan Abiye Ve Şık Elbise Modelleri

Bayanların özel gün ve geceler de genelde seçtiği kıyafet türü abiye modellerdir. Abiye ağır olur diyenler de şık bir elbise tercih ediyor. Bu şekilde kıyafetler satılan markalar oldukça fazladır. Bu markalardan biri olan Asos markası abiye ve şık elbise modelleri olarak 400′ ü aşkın çeşit olan bir koleksiyonu bayanlara sunmakta. Bu kadar fazla sayıda elbise modeli hakkında burada bahsetmek bilgi vermek mümkün değil ama en azından bir kısmının modelleri hakkında bilgi verelim.

Asos Bayan Abiye Ve Şık Elbise ModelleriAbiye denince kısa olan abiyelerden hoşlananlar için Asos’ un sunduğu modellerden, kalın askılı ve derin göğüs dekoltesinin yanında vücudu saran özelliği ve elbisenin üzerinde ki işlemeler ile elbiseye şıklık katılan modeli seçebilirsiniz. Kısa kollu mini yuvarlak yaka ve elbisenin tümü taş işlemeli olan modeli de tercih edebilirsiniz. Yine mini ve kısa kollu yuvarlak yakalı payet işlemeli elbise de şık bir tercih olabilir. Uzun modelleri sevenler için derin bacak dekolteli belden kemer detaylı kalın askılı göğüs dekolteli olan parlamento mavisi modeli de seçebilirsiniz.

Kırmızı renk bel kısmının yan detaylarında siyah işlemeler olan yuvarlak yakalı ve sıfır kol kısa olan elbise şık bir elbise seçimi olur. Yuvarlak yakalı koyu lacivert sıfır kol etek kısmı da diz altı olan sırt dekolteli model de şık bir seçim olur. Tek omuz bacak dekolteli uzun tozpembe elbise de şık elbise modelleri arasında bulunmaktadır.

Cevap Ver: