Amerikan Mutfaklı Salon Modelleri

0
696

Amerikan Mutfaklı Salon Modelleri

Amerikan mutfaklı salon modelleri günümüzde oldukça kullanışlı ve trend olan bir dekorasyon şekli olarak karşımıza çıkmakta. Günümüz yapılaşmalarında ve inşaat sektöründe 1 + 1, 2 + 1 dairelerde özellikle küçük dairelerde ya da modern yapılı 3 + 1 dairelerde de gün yüzüne çıkan ve hem yerden tasarruf etmenizi hem de sevdiklerinizle ve konuklarınızdan kopmadan mutfakta geçecek olan zamanınızı daha kıymetli bir hale getirecek olan Amerikan mutfak modelleri, hem sempatik hem de şık formlarda çıkıyor karşımıza.

2016 Amerikan Mutfaklı Salon Modelleri             Örneğin bu konuda country tarzında döşenmiş beyaz ağırlıklı bir evde geniş alanlarınızı beyazında size tanımış olduğu aydınlık alternatifinden de yararlanarak geniş bir alanda hem 6 gen şeklinde mekanın yarısına yayılmış mutfağınızı hem de salon takımından oluşan yaşam alanlarınızı bir arada değerlendirebilirsiniz. Yanı sıra yine açık renk ağırlıklı orta büyüklükteki bir salonun tam ortasına konuşlanmış olan açık bir mutfak şeklinde tasarlanmış girintili fakat kapısız mutfak şeklini de tarz bir Amerikan mutfak şeklinde kullanabilirsiniz.

Yine uzun bir dikdörtgen şeklinde tasarlanmış geniş bir salonda en dip duvara mutfak bölmesini konuşlandırarak kalan kısımlarda ve orta bölümde salon takımlarınızı yerleştirerek hoş yaşam alanları oluşturmak mümkün. Yine küçük kare ya da küçük dikdörtgen bir salonda tek bir sütunla yarı böldüğünüz bir açık mutfak tasarımından da yararlanmanız mümkün olacaktır. Amerikan mutfaklarınızı mutfak ve tezgah tasarımıysa elbette bu durumda salon dizaynınıza uygun şekillerde ve renklerde masif, lake,ahşap yada pvc materyallerinde olabilecektir elbette.

Cevap Ver: