Alp Kırşan’ın Balık Tutma Merakı

0
117

Alp Kırşan’ın Balık Tutma Merakı

Alp Kırşan Most Bodrum organizasyonu ile ilgili olarak, Hollywood sahneleri gibi sabah çıkış yaptığımız bu organizasyon çok kaliteli oldu diyerek sözlerine devam etti. Arkadaşlar ile eğlenme amaçlı yapılan organizasyon da balık tutmak ve eğlenmek ana amaç olduğu için koşarak teknelere gidiyorduk dedi.

Bu organizasyondan sonra ne zamandır balık tuttuğu sorulan Alp Kırşan’ın cevabı, çocukluğundan beri olduğunu ve tuttuğunu ama balık tutma da sadece bir yıldır profesyonel olduğunu söyledi. İş dışında İstanbul’ a hiç gitmeyen ve beş yıldır da Bodrum’ da yaşayan Alp Kırşan tüm bulduğu fırsatları balık tutarak değerlendiriyor.

Balık tutmanın inanılmaz bir adrenalin salgıladığını ve çok zevkli olduğunu söyleyen Kırşan ayrıca da bu heyecanı” oltanın ucunda büyük bir balık var ise bu inanılmaz bir duygu” sözleri ile dile getiriyor. Tuttuğu balıkları tekrar denize bırakan Kırşan, ağzına iğne takılan balığın ağzından bu iğnenin dört için de düştüğünü ve balığın yaşamına devam edebildiğini söylüyor. Kırşan bunu sadece adrenalin yaşamak için yaptığını söylüyor.

Adrenalin uğruna bir çok şey yapıldığını söyleyen Kırşan kendisinin de bunu balık tutarken yaşadığını ekliyor. Bunu tasvir ederken şu şekil de tasvir ediyor; Balık ile canlı bir maça başladığını balıkla mücadele ettiğini balığı yakaladığın da maçı kazandığını düşünüyor. Sonra da balıkları tekrar denize geri yolluyor.

Cevap Ver: