9lu Çay İle Zayıflama

0
143

9lu Çay İle Zayıflama

Biberiyenin yağ sindirimini kolaylaştırıcı özelliği, bilye kekiğin hafif ve hazmı kolaylaştırıcı etkisi, böbrekleri temizleyici özelliği ile funda yaprağı, metabolizmayı hızlandırıcı özelliği ile yeşil çay, barut ağacı bitkisinin kabızlık sorununa çözüm bulma özelliği ile çoban çökerten bitkisinin vücut direncini arttırıcı özelliği ile, mate çayının yağ yakma özelliği, sine maki bitkisinin obezite önleyici etkisi, sinirli otun mideyi temizleyici özelliği karıştırılarak 9lu çay ile zayıflama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Saydığımız bitkilerden iki parmak tutamı kadar karıştırın. Daha sonra 3 bardak kadar suyu kaynatın kaynatılan suyu karıştırdığınız bitkilerin üzerinde dökün ve demlenmesini bekleyin. Çayınız demini aldıktan sonra içmeye başlayabilirsiniz. Çayı kesinlikle kahvaltı yapmadan öğle yemeyi ve akşam yemeklerini yemeden önce içmeniz gerekmektedir. Günde üç bardaktan daha fazla içilmemelidir. Zayıflama çaylarını kullandıktan sonra hemen bir kaç kilo veremezsiniz. Kilo vermek sabır gerektiren ve belli bir süreci olan bir iştir. 9lu çay ile zayıflama tarifini kullandığınızda vücuttaki kötü toksinler atılacak, metabolizmanız hızlanacak ve yediklerinizi sindirmek daha kolay olacaktır. Obezite hastalığı olan kişiler için iştah kapatıcı özelliği ile daha fazla yemek yemenizi engelleyerek kilo almamanızı sağlayacaktır.

Çok kısa sürede çayın faydalarını göreceksiniz. Vücuduna giren yemeklerin midede sindirimi kolaylaşacak kabızlık sorunu yaşamayacaksınız. 9lu çay ile zayıflama ve kullanılan bitkilerin sağladığı çok fazla fayda vardır. Bu bitkileri internetten araştırarak hangi hastalıklara daha iyi geldiğini öğrenebilirsiniz.

Cevap Ver: