3 Boyutlu Nevresim Takımı Modelleri

0
212

3 Boyutlu Nevresim Takımı Modelleri

Ev tekstilinde yeni trend 3 boyutlu ürünler oldu. Hayatımıza yeni bir boyut kazandıran bu ürünler artık evlerinizin her alanında kullanılabiliyor. Fayanslarda, halılarda, duvar kağıtları ve şimdi ise nevresim takımlarında karşımızdalar. Sizlerde evlerinizde bu yeni modelleri tercih ederek modayı yakından takip edebilirsiniz.

2017-3-boyutlu-nevresim-takimi-modelleri      3 boyutlu nevresim takımı modelleri evlerimizde hem yatak odalarımızı hem de çocuk odalarımızı süsleyerek hoş bir kombin ortaya çıkarabiliriz. Mesela çiçek desenli modeller sanki çiçek bahçesindeymişiz hissini verirken, deniz altında balıklı desenler sanki denizin altındaymışız hissini veriyor. Buda 3 boyut görüntüsü desenleri daha canlı, daha gerçekçi kılıyor.

3 boyutlu nevresim modellerinde kumaşların dokumasında özellikle canlı renkler kullanılıyor ki daha dikkat çekici olsun. Seçilen desenler insanı sanki içine çekiyormuş gibi oluyor, sanki o an gerçekten o desenlerin, o resimlerin içinde dolaşıyormuş gibi oluyorsunuz. Çocuk odaları için çizgi film karakterleri kullanılıyor. Mesela Transformers’lar, Spiderman’ler, Ben10’ler, Barby ‘ler çocukları hayaller âlemine götürüyor. Gerçek yaşamda çizgi film kahramanlarına sarılıp yatıyorlarmış gibi mutlu oluyor çocuklar. İstenilen her rengine ulaşabilir, farklı ölçülerini bulabilirsiniz. Düşünün ki çocukların bu küçük dünyalarında en iyi dostları da belki de onlar. Sizi bilmem ama çocuklarınızın bu özel nevresim takımlarına bayılacağını düşünüyorum.

Sevgililer günü için ise kalpli modeller, kırmızı rengi ile dikkat çekiyor. Kırmızının sıcaklığı sanki daha bir güzel gösteriyor nevresimleri. Dilerseniz şimdi özel baskılarla sevgilinizin resmini 3 boyutlu olarak nevresiminize bastırabilir, dilerseniz çocuğunuzun resmini çocuk odanız için onun nevresimine bastırabilirsiniz.

Hayal ve gerçeği birleştiren teknoloji 3 boyut nevresimler hayatımıza farklı renkler katmaya devam ediyor. Çiçek bahçelerinde dolaşıp çiçekleri yakalamak isterseniz sizde 3 boyutlu nevresimleri hayatınıza dâhil edin ve çocuklarınızın hayallerini geçekleştirin.

Cevap Ver: