2017 Trend Gelinlik Modelleri

0
192

2017 Trend Gelinlik Modelleri

Her genç kızın hayalini süsleyen kıyafet türü şüphesiz gelinliktir. Her kızın aklında bir gelinlik modeli vardır ve herkesin zevki birbirinden ayrı olduğu için yüzlerce çeşit gelinlik modeli bulunmaktadır. 2017 yılı için de oldukça fazla sayıda gelinlik modeli bulunmaktadır ve 2017 yılı trend gelinlik modellerinden bahsedelim.

trend-gelinlik-modelleriUzun kollu ve kollarında ayrıca ele doğru uzayan detayı ile asimetrik kesim yakası göbek kısmında iki penceresi olan derin bir göğüs dekoltesi de olan model balık model kesiminde dikilmiştir ve oldukça iddaalı olan bir modeldir. Straplez kesime sahip olan fakat straplez kesim ile birleşen güpür tülden omuzlardan başlaya uzun kol detayı olan modelin etek kısmı kabarık tercih edilmiş. Straplez kesim olmasının yanında göbek kısmı transparan olan belden oturarak etek kısmı oldukça kabarık olan modelin kollarında da dirseklerin üst kısmında gelinliğin üst kısmı ile birleşen tül detayı olan model ile straplez kesim olan ama güpür dantelden tek omuz detayı olan hafif kabarık eteği ile belde kumaştan kemeri olan model oldukça şık modellerden.

Straplez kesim belden oturan etek kısmı oldukça kabarık olmasının yanında üst kısımda olan işleme ile aynı olan işlemler etek ucuna işlenmiş olan model. Kayık yakalı kısa ve düşük kollu, belden oturarak oldukça kabarık eteği ile göze çarpan model belli bir desene göre taşlar ile işlenmiş.

Cevap Ver: