2017 Çocuk Odası Modelleri

0
162

2017 Çocuk Odası Modelleri

Çocukların odasını benimseyerek mutlu ve güvenli bir şekilde oyun oynamaları, uyumaları ve odalarında vakit geçirmeleri için odalarını belki de onların seçmesi gerekmektedir. Oda takımını ve odasında olacak oyuncakları seçerken ona yardım edebilir, her türlü öneride bulunabilirsiniz fakat bunu onlara baskı kurmadan tamamen öneri amaçlı yapmanız gerekmektedir.

2017-cocuk-odasi-modelleriÇocuk odası modelleri, son zamanlarda oldukça yaratıcı tasarımları arasında bulundurmaktadır. Bu sebeple yaratıcı modelleri satın almak isterseniz, dilerseniz oğlunuz için çeşitli mavi tonlarını bulunduran gemi şekilli bir yatak ve dolap modelini satın alabilirsiniz. Kızınız için ise tatlı mı tatlı, pembe mi pembe bir çiçek şekilli yuvarlak yatak ya da önünde bir tek boynuzlu at bulunduran yatağı tercih edebilirsiniz. Bu tür modeller hem çocuğunuza yataklarını ve odalarını sevdirecek hem de onların rahat ve huzurlu hissetmelerini sağlayacaktır.

Bunun dışında kızlar için renkli pelüş oyuncaklar, oyuncak bebekler ve bebekleri için kıyafetler alabilir, bebekleri için olan kıyafetleri bir kutuya ya da çekmeceye koyarak daha yaratıcı bir oyun ortamı yaratmasını sağlayabilirsiniz.

Oğlunuzun odasına sökülebilir ve yeniden birleştirilebilir tren rayları ve trenler alabilir, oğlunuzun bunları birleştirip sökerek treni ile oynamasını ya da Legolar alarak onları birleştirip değişik şekiller oluşturmasına izin verebilirsiniz. Bu oluşturduğu şekilleri bir rafa koyarak onun yaptığı başarıları sergilemeniz de onun kendine olan güvenini arttıracaktır ve odasında daha fazla vakit geçirmesini sağlayacaktır.

Cevap Ver: