2017 Ceket Modelleri

0
234

2017 Ceket Modelleri

Ceketler genel olarak bir ihtiyaç olarak gözükse de çoğu zaman komin tamamlayan bir parça olarak da kullanılabilmektedir. Hatta kimi zaman bir ceket tek başına göz kamaştırıcı bir parça olarak şık giyinmeye yetebilmektedir. Genel olarak bu senenin trend ceket renkleri; kırmızı, kahverengi, beyaz, lacivert ve pembe. 2017 ceket modelleri şimdiden vitrinlerde yerlerini almaya ve müşterilerle buluşmaya başladı bile. Bu modelleri sıralayacak olursak;

ceket-modelleri1) Şık Deri Ceketler

Deri ceketler her kadının gardırobunun vazgeçilmez parçalarından bir tanesidir. Bu sene oldukça trend olan yandan fermuarlı ve metal detaylı deri ceketler oldukça ilgi çekecek gibi görünüyor.

2) Kamuflaj Ceketler

Kamuflaj desenli ceketler bu kışın bir başka trendi olarak karşımıza çıkıyor. Askeri desenlerin tercih edildiği kürk detaylarla süslenmiş bu ceketler oldukça tarz ve şık tasarımlar olarak vitrinleri süslüyor.

3) Puffer Tarzı Ceketler

Özellikle yağmurlu günlerin vazgeçilmezi olan bu ceketler, hem yağmurdan korunmanıza hem de şık görünmenize imkan tanıyor. Beyaz, pudra , kırmızı ve lacivert tonlarının bu kış için oldukça popüler olduğunu söylemekte yarar var.

4) Leopar Ceketler

Leopar ceketler bu sene de trenler arasında yerini almış görünüyor. Leoparın vazgeçilmez büyüsü ve şıklığının ceketle birleştiği harika tasarımların bu kış oldukça popüler bir trend olması bekleniyor.

5) Dantel Ceketler

Kombin tamamlayıcı olan ve son derece şık tasarımlara sahip bu dantel ceketleri yine bu kış birçok markanın kataloğunda görmeniz mümkün.

Cevap Ver: