2016 Siyah Abiye Modelleri

0
287

2016 Siyah Abiye Modelleri

Yaz ayları ile beraber açılan düğün sezonunda, özellikle bayanları büyük bir telaş sardı. Düğünlerde giyilecek abiye modelleri konusunda, büyük araştırmalar yapılmaya başlandı. Ancak abiye konusunda karar vermek, seçim yapmak gerçekten zor. Seçilen abiye elbisenin ardından, ona uygun saç, makyaj, ayakkabı ve aksesuar gibi ayrıntılarda, bayanları en az abiye seçimi kadar zorlamakta ve birçok kararsızlığı da beraberinde getirmekte.

Her zaman olduğu gibi, hiç modası geçmeyen bir renk olan siyah, bu yılda abiye elbiselerde büyük bir ilgi görüyor. 2016 siyah abiye modelleri vitrinleri süslemeye ve düğünlerde, özel günlerde bayanları zarif ve asil göstermeye devam ediyor. Siyah rengin tercih edilmesinin en önemli nedenlerinden biri, siyahın kiloları kapatması, bayanları daha ince ve zarif göstermesidir. Siyah renk ayrıca sarışın, esmer, kumral, herkese gerçekten çok yakışan nadir renklerden birisidir. Bunun yanında siyah rengin ağırlığı, zarafeti ve asil duruşu da tartışılmaz bir gerçek.

Siyah abiye elbiselerde, straplez modeller, göğüs ve omuz dekoltesi ile oldukça şık bir görünüm kazandırıyor. Siyah abiye elbiselerde her yıl olduğu gibi 2016’nın en çok tercih edilen modellerden biride hiç şüphesiz, tek omuzlu modeller. Siyah abiye elbiselerin modeline uygun olarak kullanılan aksesuar ve saç modeli, siyah abiye elbisenin daha çekici ve şık görünmesini sağlayacaktır. Sade bir abiye tercihinde, daha gösterişli saç ve aksesuar kullanımı çok daha hoş bir görüntü yaratacaktır. Bunun tam aksine, gösterişli bir siyah abiye tercih edildiğinde ise, daha sade aksesuar ve saç modeli kullanılması yerinde olacaktır.

Cevap Ver: