2016 Sırt Dekolteli Nişanlık Modelleri

0
165

2016 Sırt Dekolteli Nişanlık Modelleri

             Nişanlık modellerine olan ilgi gün geçtikçe artmaktadır. Bu ilginin sebeplerinden biri de elbette ortaya çıkarılan nişanlık modellerindeki tasarım harikalarıdır. Özellikle geçtiğimiz yıllardan beri moda olan prenses nişanlıklar bu yılda da yerini korumaya devam ediyor. Bu yıl daha çok sırt dekoltesi kıyafetleri süslüyor. Özellikle gelinlik ve nişanlık modellerinde sırt dekoltesi görenleri kendine hayran bırakıyor.

2016 Sırt Dekolteli Nişanlık Modelleri2016 sırt dekolteli nişanlık modelleri kendisinden uzun bir süre söz ettirmeye aday. Bu yıl soft renklere olan ilgi değer kaybetmedi. Bunun yanı sıra nişan için yaz aylarını bekleyen çiftlerin büyük hayranlığını toplayacak nişanlıklar arasında sırt dekolteli modeller yerini almaya başladı. Özellikle sırt dekoltesinde dantel kullanımı nişanlanacak bayanları kendine hayran bırakıyor. Bu yıl mavi tonlarına olan ilgi de artmış durumda. Soft renklerle kombinlenen dantel detaylı sırt dekolteleri özellikle çiçekli gelin tacı kullanımıyla adeta bir bütünlük sağlıyor.

Özellikle sırt dekoltesinde kullanılan kalp ayrıntıları da nişanlıklarda aşkın simgesi haline geliyor bu yıl. Sırt dekoltelerinde tül kullanımı da oldukça moda. Sırt dekoltelesinin ince tüllerle kapatılması da gelinleri çekici yapma konusunda iddialı. Sırt dekolteli nişanlıklarda düğmeler önemli bir yer tutuyor. Küçük ve sık düğmelerden oluşan nişanlıklar isteğe göre ip ayrıntısı ile de birleştirilebiliyor. Geçtiğimiz dönemlerde sırt dekoltesiyle birleşen büyük kurdeleler bu yıl azalmaya başlasa da pek çok bayan tarafından tercih edilen modeller arasında yerini almaya devam etmektedir.

Cevap Ver: