2016 El Çantası Modelleri

0
285

2016 El Çantası Modelleri

Çantalar kadınların her şeyidir. Kadınlara uzayda çanta varmış deyin astronot olurlar yine de o çantayı alırlar. Çanta bir kadının mutluluk sebebidir. İstediği çantaya sahip olduklarında çocuk gibi olurlar alana veya aldırana kadar ellerinden geleni yaparlar. Mutluluk sebebi olduğu kadar mutsuzluk sebebi de çantadır. O çantaya sahip olana kadar rüyalarına girer, ağlatır. Çanta diyerek geçmek olmaz. Ayrılık acısına ilaç gibi gelir. Dolayısıyla o sadece bir çanta değildir. Kadının evladı gibidir, can damarıdır.

Çanta modası her dönem değişir. Büyük çantalar moda olur, küçükler olur, sırt çantaları olur olur da olur yani. Çanta modasının sürekli değişmesinin altında kadınların sürekli yeni çantaya, moda olana sahip olma isteği yatar. Haliyle üretici firma da durmaz üretmeye devam eder. Eskiden portföyler sadece düğünlerde davetlerde kullanılır içine ihtiyaç olan şeyler alınırdı. Malum kadın çantası denince içinden ne çıkacağı belli olmaz. Günümüz modasında portföy şeklinde el çantaları günlük kullanıma göre tasarlanmış ve oldukça fazla ilgi görmüştür. Deri, süet, bez, hasır her kumaştan üretilip, müşteriye sunulmaktadır.

Diğer çantalara göre daha az göze sahip olan el çantalarının iç gözleri olanları da mevcuttur. Portföy dışında kol çantalarının küçültülmüş şeklinde el çantaları da mevcuttur. Bu çantalar portföylere göre daha kullanışlıdır. Taşıma şekli portföye göre daha rahattır.  Her kadın kendi zevkine uygun el çantasını bulmakta zorlanmayacaktır. Günümüzün en moda olan el çantalarını her çanta satan firmada kolaylıkla bulabilirsiniz.

Cevap Ver: