2016 Dantel Detaylı Gelinlik Modelleri

0
238

2016 Dantel Detaylı Gelinlik Modelleri

2016 yılının en güzel yaz ayının yaşandığı bu dönem aynı zamanda düğün sezonunun da hatırlatmaktadır. Birçok genç kızın evliliğe adım attığı bu özel gününde göz kamaştırıcı ister. Gelinliğinin fark yaratması için uğraşır. Bu uğraşı içerisinde moda gelinlerin isteği ve beklentisi çerçevesinde yeni seçeneklerle birlikte eski gelinlik modellerine günümüz havasını katarak yeni Trendler ortaya çıkarmışlardır.

Dantel Detaylı Gelinlik ModelleriOmuzları açık veya Straplez düz modelleri tercih etmeyen gelin adayları için 2016 dantel detaylı gelinlik modelleri listenizin en başında yer alacaktır. Dantel işlemesi, tüllü motifleri ve taşlı detaylarıyla birbirinden şık gelinlik modeli seçenekleri bulunmaktadır. Gelinlik modelleri arasında 2016 yılına özel uzun kollu gelinlik modelleri, önü V yakalı, arkası V yakalı modeller en çok tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Özellikle düğün için Retro ve Vintage tarzı gelinliklerin tercih edildiği 2016 ‘da bu modellerinde dantel motifleri kullanılarak fark yaratılabilir.

2016 dantel detaylı gelinlik modelleri içerisinde, Straplez ve kabarık gelinlik modellerinin etek kısımlarında ve duvak uçlarında dantel motifleri kullanılmasıyla beraber balık model tercih edilmesi durumunda tüm gelinlik üzerine dantel işlemesi uygulanabilmektedir. Ayrıca günümüzde en çok tercih edilen arkası V yakalı gelinlik modellerinde askıları dantel motiflerinde oluşması ve duvak uçlarında dantel motifleri uygulamasıyla ahenk ve zarafeti bir arada yaşamak mümkündür.

 

 

Cevap Ver: