2016 Dantel Detaylı Elbise Modelleri

0
295

2016 Dantel Detaylı Elbise Modelleri

Elbise her kadının gardırobunda vazgeçilmezdir. Doğru ayakkabı ve aksesuar kombiniyle günlük hayatta, iş ortamında, özel toplantılarda kadınlar için kurtarıcı özelliğe sahiptir. Dantel detaylı elbise modelleri geçmişten günümüze moda alanında önemini hiç kaybetmedi. Uzun yıllar gardıroplarda yerini korumayı başaran bu modeller her dönem kadınların ilgisini çekmeyi başarmıştır.

Dantel Detaylı Elbise ModelleriBelki bir akşam yemeğinde, bir düğünde, özel bir gecede ya da bir kutlamada, farklı bir zarafete ortamda bulunanların ilgisini çekmekte oldukça başarılı olan dantel detaylı elbiseler 2016 yılında da kadınların gözdesi olmaya devam ediyor. Dantelin sanatsal güzelliğini kumaşla buluşturan 2016 dantel detaylı elbise modelleri farklı tarzlarda karşımıza çıkıyor. Kısa ya da uzun elbiseler özellikle abiyelerde dantel detaylarla şıklığın simgesi olmuş durumdadır. Sezonun trend renklerine uygulanan dantel detayların derin bir yırtmacı hareketlendirmekte ya da dekolteyi öne çıkartmakta oldukça başarılı olduğunu görüyoruz.

Dantelin elbisenin bütününe uygulandığı modellerin yanı sıra düz bir kumaşa hareket katmak için uygulandığı modeller oldukça ilgi çekmektedir. Kolların tamamen dantelden yapıldığı modellerin yanında, sırt ya da göğüs dekoltesini daha da şık göstermek adına uygulanan dantel detaylar oldukça ilgi görmektedir. Uzun yıllar elbise dolaplarında yerini koruyacak olması nedeniyle 2016 dantel detaylı elbise modelleri içerisinde yine siyah ve beyaz ağırlığını korumakta, klasik modellerin dantelle harmanlandığı modeller sıklıkla görülmektedir. Farklı renk seçenekleriyle de bulabileceğiniz 2016 dantel detaylı elbise modelleri uygun ayakkabı seçimiyle destansı bir güzelliğin anahtarı olabilmektedir.

Cevap Ver: