2016 Bayan Gömlek Modelleri

0
865

2016 Bayan Gömlek Modelleri

Gömlekler günlük hayatın içerisinde her ortamda şıklığı yakalamak isteyenlerin kurtarıcısı olmuştur. Bayanların dar bir etek, kumaş pantolon ve topuklu ayakkabıyla kombine edebildiği gömlekler, spor ayakkabı ve şortlarla dahi spor bir kombin oluşturabilirsiniz. Yarım veya uzun kollu gömlek, ekoseli, düz gömlek, çizgili, slim ya da klasik gömlek gibi pek çok tarzda gömlek modelleri arasından sevdiğiniz ve beğendiğiniz modelleri seçebilirsiniz. 2016 bayan gömlek modelleri ise bu yıl yine çok renkli ve çok çeşitli tarzlarda vitrinleri süslüyor.

Bayanların her ortamda rahatlıkla tercih edebileceği gömlekler, ofis ortamında, şık bir akşam yemeğinde, arkadaş toplantılarında ya da özel organizasyon ve erkinliklerde vazgeçilmez parçalardandır. 2016 yılının gömlek modasında ise slim ve klasik gömlekler farklı tarzlarda yer alıyor. Hâkim yaka, bebe yaka ya da klasik yaka formlarındaki gömlekler bayanlara özel çizgileriyle de belirginleşiyor. Bu yıl yakalarda fiyonk detayları ve kollarda kol düğmesi gibi farklı seçenekler sunulurken feminen ve maskülen tarzda giyinmek isteyen bayanlara da hitap ermektedir.

Beyaz gömlekleri en çok mavi Jean pantolonlarla kombinlemeyi seven bayanlar için bu yıl belden bağlamalı gömlekler de çok moda. Ayrıca omuz üstlerindeki apolet işlemeleriyle de dikkat çeken gömlek modelleri, her beden ölçüsündeki bayanlar için ilgi çekici kombinler sunmaktadır. Pamuklu kumaşlardan üretilen abiye, slim veya klasik gömlek modelleri ise en çok tercih edilen gömlek modelleri arasında olmaktadır.

Cevap Ver: