2016 Bayan Cüzdan Modelleri

0
899

2016 Bayan Cüzdan Modelleri

Bayan cüzdan modelleri, geçen sezona kadar sadece bordo, siyah, kahve tonları gibi klasik renk ve modellerde olmasına rağmen, bu sezonda canlı pembeler, turkuazlar, yeşiller, desenli değişik renklerde cüzdanlar oldukça moda. Ve bu sezon hasır, kot, kumaş cüzdanlar değil deri cüzdanlar moda! Çünkü derinin modası asla geçmiyor! 2016 bayan cüzdan modelleri arasından bir cüzdan seçecek iseniz küçük cüzdan kullanmayı unutun. Oldukça büyük, isterseniz yanınızda çanta olarak da taşıyabileceğiniz deri cüzdanlar oldukça moda olmasından dolayı bu cüzdanlar daha tercih edilebilir modeller arasında yer alıyor.

Bu cüzdanlarda da tıpkı giysilerde olduğu gibi çeşitli armalar, rozetler, yazılar oldukça moda. Bunun gibi modellerde çantalar ile cüzdanlarınızı kombinleyebilir, birlikte kullanabilirsiniz. Bu tarz modeller sizin için çok çocuksu geliyorsa ya da daha ciddi, klasik cüzdanlar tercih ediyorsanız, elbette de bu tarzlara göre cüzdanlar da var. Klasik renklerde ve modellerde üretilen cüzdanlar eskisi kadar olmasa da hala kullanıldığı için üretilmekte ve dilerseniz elbette bu cüzdanları da bu sezonda tercih edebilirsiniz.

Eskisi gibi püsküllü, pullu, taşlı, zincirli, desenli, çeşitli değişik birbirine uyan detayları olan cüzdanlar bu sezon pek tercih edilmiyor. Daha çok sade bir cüzdan ise altın rengi ya da beyaz çoğunlukla mat fermuarlar ve arma ve benzeri üst aksesuarlar tercih ediliyor. Siz de eski cüzdanlarınıza armalar takarak bu sezona ayak uydurabilirsiniz.

Cevap Ver: