2016 Anvelop Etek Modelleri

0
150

2016 Anvelop Etek Modelleri

Anvelop etekler, 2016 yılının en çok beğenilen etek modelleri arasındadır. Özellikle ilginç görüntüsü ve rahat kullanımı ile tercih nedeni olmuştur. Her boy etek modelinde kullanılan bir tarzdır. 2016 yılında hem kalem etekler hem de mini etekler bulunmaktadır. Anvelop etek modelleri, uzun eteklerde desenlerle birleştirilmiştir. Özellikle çiçek desenleri hâkimdir. Etek yırtmacı ön kısımda tutulmuş ve dize kadar uzatılmıştır. Rahat ve serin tutan kumaşlardan üretilmiştir. Bacak dekoltesi ile şık bir görünüm kazandırmaktadır. Kalem eteklerde kullanılan anvelop model de tercih edilenler arasındadır.

2016 Anvelop Etek ModelleriKalem eteklerde, bir tarafı diz üstünde bir tarafı diz altında bırakılmıştır. Rahat kumaşlar tercih edilmiştir. Kalem eteklerde hem yandan hem de ön kısımdan yırtmaç verilmiştir. Kısa anvelop modeller en iddialı olanıdır. Çok farklı renk ve desenlerde olabilir. Genellikle ön kısımdan yırtmaç verilmektedir. Bel kısmında farklı parçalar ve kumarlar, kemer görüntüsü vermektedir. Daha uzun eteklerde yırtmaç daha uzun tutulup, iç kısma farklı kumaşlar eklenip birleştirilebiliniz. Farklı etek boylarında ve farklı geometrik şekillerde üretilebilir. Yan ve arka kısımları uzun, ön kısmı kısa olan ve 2 parçadan oluşan anvelop etek modelleri en ilginç olan modellerdendir.

ANvelop etek modeller her türlü ayakkabı ve üst ile kombinlenebilir. Oldukça iddialı ve şık görünümlü bir modeldir. Penye ya da rahat kumaşlardan olduğu gibi daha şık gösteren tok kumaşlardan da üretilmektedir.

Cevap Ver: