2016 Abiye Modelleri

0
179

2016 Abiye Modelleri

Güzel görünmek her bayan ister ve hakkıdır. Bilinen doğru detaylarla doğru abiye modelleri seçilerek güzelliğimize güzellik katmak elimizdedir. Bunun için öncellikle doğru abiye modelini seçmek gerekmektedir. Her insan farklı vücut yapısına ve ölçülere sahiptir. Bundan dolayı vücudumuza en iyi gidebilecek modelleri seçmeye özen göstermeliyiz. Takip ettiğimiz yeni 2016 abiye modelleriyle modern şık görünüm elde etmek çok basittir. Eğer zayıf ve ince belli bir bayan isek tercih edebileceğimiz balık model özellikle de dantelli abiye modelleri şıklığımıza şıklık katacaktır. Özellikle 2016 yılında sıkça kullanılan balık model abiyelerde dikkatli olunmalıdır çünkü biraz daha etine dolgun bayanlarda kusurları ortaya çıkarabilmektedir.

Eğer etine dolgun bir bayan isek 2016 ürünlerinde daha çok göğüsten aşağı dökümlü inen abiye modelleri tercih edilmelidir. Ya da bel kısmında ayrı bir parça konulan uçuş uçuş olan abiye modelleri balık etli bayanları şık ve olduğundan zayıf gösterecektir. 2016 abiye modellerinde koyu renkler yerine daha çok tercih edilen açık renk abiye modellerini görebilmekteyiz. Özellikle 2016 yılında revaçta olan pudra pembesi, zümrüt yeşili, somon rengi gibi renkler bayanlara güzel ve şık bir görünüm katmaktadır.

Boyumuzun uzunluğuna göre tercih edilebilecek kısa ve uzun abiye modellerinden söz edilebilir. Eğer kısa bir abiye modeli seçeceksek payetli bir ürün tercih etmek gerekir. Bu bizi gecenin parlayan yıldızı yapacaktır. Uzun abiye modellerinde 2016 yılında özellikle tercih edilen sırt dekolteli modeller dikkat çekmektedir. Hafif kabarık uzun abiye modelleri daha alımlı bir görünüm vermektedir. Unutmamalıyız ki abiye seçimi bizi güzel gösteren en önemli parçalardan biridir.

Cevap Ver: