1 Ayda Tam 5 Kilo Verin

0
156

1 Ayda Tam 5 Kilo Verin

Birçok kilolu insan çok kısa sürede hemen zayıflamak ister fakat bu oldukça sağlıksızdır. Çünkü diyeti bıraktığınızda verdiğiniz bu kilonun çok daha fazlasını alma ihtimaliniz oldukça yüksektir. Bu nedenle çok fazla abartmadan kilo vermeniz gerekir. Diyetisyenler ayda en fazla 5-6 kilo verilmesi gerektiğini söylerler. Bunun için Buna uygun olan diyet programları yazarlar bu diyet programlarının başında şunlar gelmektedir.

            1 ayda 5 kiloyu kesin verdiren diyet listesi ile birlikte birçok kişi formuna kavuşmuştur. Biraz zor olan diyeti doğru bir şekilde uygularsanız kısa süreler içerisinde sağlığınıza kavuşmanız kaçınılmaz olacaktır. Bu diyet listesi sizin yemenize önem vermektedir fakat daha da önemli olan sizin spor yapmanızdır. Sadece diyet yaparak zayıflamanız mümkündür fakat bu süre oldukça uzun olacaktır. Eğer bu durumu sporla desteklerseniz oldukça kısa bir sürede fit bir vücuda sahip olacaksınız.

Bu diyet listesinin başında kalorisi çok fazla olan ve besin değerleri çok düşük olan yiyeceklerden uzak durmanızdır. Sadece sağlıklı şeyler yemenizi önermektedir. Bu şekilde hem sağlıklı beslenecek hem de kilo vereceksiniz. Birçok kişi bu diyete protein diyeti demektedir. Sabah kalktığınızda sadece yumurta beyazı, salatalık domates yemelisiniz. Yumurta beyazı 3 adet yumurtadan alınabilir. Bunların dışında mecbur kalmadıkça ekmek yemeyin. Beyaz ekmek zaten yemeyin fakat yiyeceksiniz de 1 dilim kepekli ekmek yeterli olacaktır. Öğlene doğru ara öğün olarak elma yiyebilirsiniz ve akşam saatlerinde yemek yememelisiniz.

Cevap Ver: