1 Ayda 15 Kilo Verdiren Diyet Listesi

0
199

1 Ayda 15 Kilo Verdiren Diyet Listesi

Kilo sorunu, birçok bayan için içinden çıkılmaz bir durum gibi görünse de, biraz sabır ve biraz özveri ile başarılacak, zorda olsa atlatılacak bir süreçtir. Önemli olan kilo vermek için kararlı davranmak ve vazgeçmeden devam etmek, kesinlikle diyeti bozmamaktır. Özellikle hızla kilo vermesi gereken kişilerin, daha fazla sabır göstermeleri ve sıkı bir diyet programı uygulamaları gerekmektedir. Bu zor süreci yaşarken, diyetin bozulması muhtemel olan en zor anlarda, verilen kiloların ardından, ne kadar hoş görüneceğiniz ve giydiğiniz her şeyin üzerinize nasıl yakışacağını düşünmeniz, motive olmanızı kolaylaştıracaktır.

Hızlı kilo verdiren ve özellikle ilk günlerde büyük bir irade isteyen diyet programlarından biride, 1 ayda 15 kilo verdiren diyet listesi. 1 ayda 15 kilo verdiren diyet listesi, ilk 2 gün diyet yapan kişileri zorlayan, üçüncü günden itibaren biraz olsun listenin rahatlatıldığı bir diyet programı. Bu diyet programı, 7 günlük listelerden oluşuyor ve 1 ay devam ediyor. Ancak hemen belirtmemiz gereken en önemli şey, ağır olan bu diyet listesinin, özellikle kalp, böbrek, şeker ve tansiyon hastaları için asla uygulanmaması gereken bir diyet listesi olmasıdır. Bu tarz hastalığa sahip olan kişilerin, bu diyeti uygulaması oldukça sakıncalı ve ciddi sağlık sorunlarına neden olabilecek bir özelliği var.

Diyet listesinde, ilk günü sadece meyve yiyerek ve bol su tüketerek geçiriliyor. İkinci gün ise, salatalık ve meyve suyu tüketimi ön plana çıkıyor. Daha sonraki günler, bal yeşil salata ve balık ile ızgara tavuğunda bulunduğu diyet listesi, 7 günde tamamlanıyor ve aynı liste 1 ay boyunca uygulanmaya devam ediliyor.

Cevap Ver: